آموزش کامل دانلود از سایت - فیلم تو موویز | دانلود فیلم های کلاسیک با دوبله فارسی
  

اطلاعیه : کاربران گرامی در صورت مشاهده هر گونه خطا در بخش های سایت یا لینک های دانلود از این بخش با ما در تماس باشید.

 

آموزش کامل دانلود از سایت

خب کاربران عزیز فیلم تو موویز : لینک های دانلود سایت ما در حال حاضر از سرویس ترن بیت و آپلود بوی میباشد که این ۲ سرویس برای دانلود بسیار پرقدرت هستند و از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکنند.

 

برای دانلود فایل از سرویس ترن بیت : زمانی که روی لینک دانلود کلیک میکنید شما به صفحه ترن بیت منتقل میشوید. در این صفحه شما میبایستی ۴۰ ثانیه صبر کنید تا لینک دانلود برای شما آماده شود.

سپس گزینه ای ظاهر میشود که با کلیک روی آن دانلود فایل آغاز خواهد شد.

 

 

برای دانلود از تیک زئو : با کلیک روی لینک های دانلود که بیشتر در فیلم و سریال های جدید و دوبله فارسی استفاده شده است کلیک کنید تا به صفحه ای با تاخیر 15 ثانیه ای انتقال یابید.

بعد از اتمام زمان تایید شده دکمه دانلود به صورت روشن تر و با رنگ سبز نمایش داده خواهد شد که با کلیک روی آن فایل با بالاترین سرعت ممکن دانلود خواهد شد.

 

 

برای دانلود فایل از سرویس آپلود بوی : زمانی که روی لینک دانلود کلیک میکنید شما به صفحه آپلود بوی منتقل میشوید . در این صفحه شما با ۲ بخش رایگان و پولی مواجعه میشوید. در صورتی که شما اکانت داشته باشید میتوانید فایل را مستقیم و پر سرعت دانلود کنید و در صورتی که اکانت ندارید روی گزینه دانلود با سرعت متوسط کلیک کنید و سپس با صفحه ای با کد امنیتی و ثانیه شمار ۳۰ ثانیه ای مواجعه خواهید شد. بعد از اتمام این ثانیه شمار دکمه دانلود برای شما ظاهر خواهد شد که با کلیک روی آن دانلود فایل آغاز خواهد شد.

 

در صورتی که از سایت فیلم تو موویز استقبال شود ما تمامی لینک های دانلود را کاملا مستقیم و سرورهای اختصاصی برای کاربران عزیز آماده خواهیم کرد.

 

موفق و پیروز باشید
فیلم تو موویز

 

 

 

ورود به کانال

دانلود فیلم کلاسیک

دانلود رایگان فیلم کلاسیک با دوبله فارسی

دانلود فیلم
فیلم قدیمی با دوبله فارسی